Buchungsanfrage


Ihre persönlichen Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung verarbeitet.

Die mit einem Stern (*) gekennzeichneten Felder sind Pflichtfelder!
x
Finoclub Brno Finoclub Brno

VÍTEJTE V PENZIONU FINO CLUB

KLIDNÉ UBYTOVÁNÍ V BRNĚ

 

Penzion FINO-club se nachází v moderní vilové zástavbě v Brně - Modřicích vzdálené 10 minut autem do centra Brna, cca. 15 minut k Brněnskému výstavišti (BVV) a 20 minut po dálnici k Brněnskému auto motodromu (Grand prix).
V blízkosti penzionu se nachází nákupní centrum Olympia s multikinem a lanovým centrem pro děti. Hosté mohou využít městskou hromadnou dopravu do centra Brna, která má zastávku nedaleko penzionu.

ŠKOLÍCÍ PROSTORY A SEMINÁŘE

 

V penzionu jsou ideální prostory pro firemní akce, školení, prezentace firem a důležitá obchodní jednání. Nabízíme nejmodernější prezentační techniku a zkušenosti s pořádáním seminářů a školení.

FIREMNÍ AKCE, SVATEBNÍ HOSTINY

 

Penzion je vhodný pro pořádání firemních akcí - teambuildingů, sportovního soustředění, víkendové pobyty pro ženy a soukromých oslav - svatby, svatební hostiny, promoce, narozeniny.
Využijte možnost sportovního vyžití - tenis celoročně, bowling - kuželky, squash, kulečník, stolní tenis, sauna a masáže dle předchozí domluvy atd.

Sporty ve Fino clubu Brno
Was können Sie in FINO-Club zu tun?

Bowling, Tennis, Squash und andere Sportarten

 

Unser Haus eignet sich auch für besondere Momente wie Hochzeiten (Hochzeit), Promotionen und Familienfeiern. Für festliche Anlässe wie Bowling, Tennis, Tischtennis und Billard angenehme Abwechslung. Außerdem können wir die idealen Bedingungen für Sportlager vorzubereiten. Zusätzlich zu seinen eigenen Sportanlagen, können die Besucher einen nahe gelegenen Kartbahn zu verwenden, Radwege und Reiten.

Rezervovat pokoj
Nachrichten:
So finden Sie uns:
Penzion FINO-club
U Hřiště 737
664 42 Modřice
 +420 547 216 711
 finoclub@post.cz
Partners: