cz de en
Poptávkový formulář
Jméno:
Telefon:
E-mail:
Pokoje:
Od - do:


Penzion FINO-club
U hřiště 737
664 42 Brno Modřice

tel.: +420 547 216 711
fax: +420 547 216 711
e-mail: finoclub@post.cz
Najdete nás na Google mapách
Novotná Renata, Ing. - penzion - ekatalog.czUbytování - ekatalog.cz

Svatby, svatební hostiny

Pro Váš slavnostní okamžik svatbu nebo svatební hostinu jsme schopni ve spolupráci s našimi partnery zajistit výzdobu prostor celého penzionu FINO-club. Restauraci připravíme variabilně dle vašich požadavků i s dekoracemi, potahy na židle, doprovodným programem, živou hudbou a květinovou výzdobou.

Naši kuchaři Vám připraví výborné svatební menu a večerní občerstvení formou rautu nebo grilovaných specialit. Penzion FINO-club může nabídnout i bohaté sportovní vyžití jako je např. tennis, squash, kuželky.

Rádi ubytujeme všechny svatebčany za příjemné ceny, které jsou oproti pultovému ceníku zvýhodněny. Novomanželské apartmá s možností privátní snídaně je pro Vás připraveno zdarma.

V přilehlé zahradě nabízíme možnost svatebního obřadu pod širým nebem . V letních měsících lze využít příjemné posezení na venkovní terase v uzavřeném areálu penzionu FINO-club.

Možnost vyzkoušení svatebního menu.

Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti.
Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti.
Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti.
Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti.

nově otevřené prostory

Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti.

Hlavní partner:

Naive - Svatební agentura Brno nabízí svatební obřady včetně obřadů na Špilberku a Denisových sadech, svatební dekorace, výzdobu a doplňky. Svatební šaty jsou k dispozici v salonech Brno, Praha a Bratislava.

Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti. Kliknutím uvidíte obrázek v plné velikosti.

Partneři:

SARANA – svatební agentura pro příjemný výběr doplňků a koordinaci Vašeho krásného dne.

Perfektnisvatba.cz - Tento den je jen Váš a každý pár si zaslouží užít si ho bez stresu a starostí, svatební agentura Perfektní Svatba jej za Vás zařídí.

Mrkni.net – internetová svatební agentura

Bajoo.cz - Profesionální svatební fotograf

© 2009 - 2011 Penzion FINO-club Brno Modřice | Ubytování, restaurace, svatební hostiny, školící prostory, bowling, tenis a squash v Brně
Mapa webu | SEO realizuje Effectix.com